نستعلیق-خوشنویسی با قلم- در این دوره به صورت حرفه ای خوشنویسی با قلم را خواهید آموخت دوره آنلاین خوشنویسی با قلم یکی از بهترین روش های آموزش خوشنویسی میباشد.

خوشنویسی با قلم دوره ممتاز

با عرض سلام خدمت شما هنرجوی عزیز یکی از خدمات بنده در فضای مجازی برگزاری کلاس های خوشنویسی می باشد. کلاس های خوشنویسی به سه صورت برگزار می شود که در ادامه به آن می پردازم. آموزش در فضای مجازی تاثیرگذاری با توجه به سبک آموزشی بنده تاثیرگزاری بیشتری نسبت به کلاس حضوری داشته و توانسته رضایت بسیاری از هنرجوها را جلب کند. امید است با دوره هایی که در فضای مجازی برای هنرجو ها برگزار می شود پیشرفت و علاقه ی هنرجو بیشتر شده و رضایت او حاصل شود. با تشکر : جواد هادی نژاد

نحوه ی آموزش خوشنویسی دوره ممتاز به چه صورت میباشد؟

آموزش دوره ممتاز به سه شکل ( آفلاین ، گروهی آنلاین ، خصوصی آنلاین ) انجام می شود.

آفلاین

در آموزش آفلاین برای هنرجو فیلم آموزشی به همراه چلیپایی از استاد امیرخانی ارسال می شود. هنرجو فیلم آموزشی را مشاهده و چلیپایی که ارسال شده را تمرین می کند و برای بنده ارسال می کند. از تمرین هنرجو پرینت گرفته می شود و  به صورت فیلم اشکالات چلیپای هنرجو حرف به حرف بررسی می شود. هنرجو فیلم تصصحیح خط را مشاهده می کند و بعد از آن اشکالات خط خود را بررسی می کند. بعد از رفع اشکال سرمشق و فیلم آموزشی جلسه بعدی برای هنرجو ارسال می شود.

گروهی آنلاین

در این روش دقیقا مانند کلاس حضوری کلاس برگزار می شود. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و با انتخاب بهترین برنامه آموزش در فضای مجازی می توان آموزش کلاس آنلاین را بهتر از کلاس حضوری برگزار کرد. هر جلسه کلاس گروهی دو ساعت می باشد و در هر کلاس ۸ نفر می توانند ثبت نام کنند. آموزش به این صورت می باشد که قبل از شروع کلاس فیلم آموزشی و چلیپا برای هنرجو ارسال می شود. هنرجو ۴ روز زمان دارد تا چلیپا را اجرا و برای بنده ارسال کند. در زمانی که تعیین شده هنرجویان در کلاس وارد می شوند و بنده به صورت آنلاین خط هنرجو ها را بررسی می کنم و هنرجو بعد از دیدن تصحیح خط باید تمرین کند و تمرین خود را در کلاس برای بنده ارسال کند. لازم به ذکر است که کلاس به صورت کامل ضبط می شود و بعد از پایان جلسه فیلم کلاس که حاوی تصحیح خط هنرجویان است برای هنرجو ارسال می شود.

خصوصی آنلاین 

این روش آموزش مانند کلاس گروهی آنلاین می باشد با این تفاوت که هر جلسه یک ساعت زمان دارد و بعد از تصحیح خط هنرجو باید دوربین خود را به اشتراک بگذارد تا بنده نحوه ی نوشتن او را مشاهده کنم و در این ۵۰ دقیقه تمام حرکات نوشتن هنرجو را مشاهده و رفع اشکال می شود.

فیلم های آموزشی

چند مورد از نمونه فیلم های آموزشی که برای هنرجو ارسال می شود را جهت مشاهده شما ارسال می کنم.

پ

در صورتی که هنرجو پیشرفت خوبی داشته باشد برای او فیلم های بیشتری ارسال میشود. نمونه فیلم های زیر را مشاهده کنید.

نمونه فیلم های تصحیح خط دوره ی آفلاین

بعد از شرکت در این دوره مدرک هم میدهید؟

بله بعد از شرکت در این دوره هنرجو معرفی به انجمن خوشنویسیان ایران میشود و بعد از قبولی در امتحان برای هنرجو مدرک خوشنویسی ارسال میشود.

برای ثبت نام در هر کدام از روش های آموزشی بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

اگر داشتید میتوانید از طریق راه های زیر با بنده در ارتباط باشید.

شماره تماس : ۰۹۲۲۶۰۹۹۱۵۲

شماره بنده در شبکه های اجتماعی : ۰۹۲۲۶۰۹۹۱۵۲

ایمیل : javadhadinezhad@gmail.com

ارتباط سریع در تلگرام کلیک کنید