نستعلیق-خوشنویسی با قلم- در این دوره به صورت حرفه ای خوشنویسی با قلم را خواهید آموخت دوره آنلاین خوشنویسی با قلم یکی از بهترین روش های آموزش خوشنویسی میباشد.

دوره آنلاین آموزش خوشنویسی با قلم ( مقدماتی )

با عرض سلام خدمت شما هنرجوی عزیز ، دوره ی آنلاین یکی از بهترین نوع آموزش می باشد. امکاناتی که در دوره های آنلاین وجود دارد از کلاس های حضوری هم بیشتر میباشد. با توجه به این که چند سالی میباشد که به صورت مجازی و حضوری در حال تدریس میباشم آموزش آنلاین را خیلی بهتر از کلاس حضوری میدانم و بیشتر فعالیت بنده در این فضا میباشد. در این چند سال هنرجویان زیادی در این دوره های آنلاین شرکت کردند و همگی از این نوع آموزش راضی بودند. بنده به عنوان مدرس این دوره ها از تکنیک های مختلفی استفاده میکنم تا این دوره برای تمام هنرجویان کل کشور جذاب و مفید باشد. از شما هنرجوی عزیز دعوت میکنم تا در این دوره شرکت کنید. با تشکر : جواد هادی نژاد

نحوه ی آموزش دوره های آنلاین به چه صورت میباشد؟

برای دوره مقدماتی آموزش به این صورت میباشد که چند روز قبل از شروع کلاس، فیلم آموزشی برای هنرجو ارسال می شود و هنرجو باید قبل از شروع کلاس به خوبی تمرین کند و در زمانی که اعلام می شود تمرین خود را برای استاد ارسال کند. بعد از ارسال تمرین هنرجو از تمرین پرینت گرفته میشود و به صورت آنلاین در زمانی که با هنرجو هماهنگ شده تمرین هنرجو به صورت نکته به نکته و سبک خاص بنده تصحیح میشود. بعد از تصحیح هنرجو باید تمرین خود را شروع کند تا اشکال گفته شده را برطرف کند. اگر فرصت هنرجو محدود باشد میتواند تمرین را در زمانهای بعد انجام دهد و برای استاد ارسال کند. دقت کنید زمان کلاس آنلاین را هنرجو تعیین میکند و همانند کلاس حصوری نمیباشد که در یک زمان خاص کلاس برگزار شود و در صورتی که هنرجو حضور نداشته باشد جلسه ی آموزشی را از دست دهد. کلاسهای آموزشی حتی در شب هم با هماهنگی هنرجو برگزار میشود.

نحوه ی آموزش دوره مقدماتی به چه صورت میباشد؟

آموزش در سه مرحله انجام میشود. در مرحله اول فیلم آموزشی ارسال میشود و در مرحله ی دوم تصحیح خط به صورت آنلاین و یا آفلاین انجام میشود و در مرحله ی آخر هنرجو باید تمرین و رفع اشکال را انجام دهد.

فیلم های آموزشی

در دوره مقدماتی ابتدا حروف ساده الفبا را آموزش میدهیم و بعد از حروف الفبا در هر جلسه یک سرمشق برای هنرجو ارسال میشود و هنرجو موظف به تمرین سرمشق می باشد. در صورتی که هنرجو پیشرفت خوبی داشته باشد تمرین بیشتری برای هنرجو ارسال میشود تا زودتر پیشرفت کند و مدارج بالاتری را طی کند. در دوره مقدماتی در هر جلسه فیلم آموزشی ارسال میشود که با توجه به نمونه فیلم های آموزشی که در پایین برای شما قرار داده شد حروف جدید این جلسه به صورت نکته به نکته به شما آموزش داده میشود و سپش یکبار از ابتدا تا انتها سرمشق برای شما نوشته میشود تا نحوه ی کنار هم نویسی کلمات را به خوبی آموزش ببینید.

در صورتی که هنرجو پیشرفت خوبی داشته باشد برای او فیلم های بیشتری ارسال میشود. نمونه فیلم های زیر را مشاهده کنید.

تصحیح خط به دو صورت انجام میشود.

آنلاین

بعد از ارسال تمرین از جانب هنرجو از تمرین پرینت گرفته میشود و در زمان تعیین شده باید هنرجو در کلاس حاضر باشد. امکانات کلاس آنلاین بسیار زیاد می باشد که به چند موارد از آن اشاره میکنم. همانطور که شما در کلاس حضوری تصویر استاد را میبیند و با استاد صحبت میکنید در کلاس آنلاین نیز میتوانید تصویر استاد را ببینید و با او صحبت کنید. میتوانید عکس تمرین خود را برای استاد ارسال کنید. به صورت متنی با استاد صحبت کنید و … در آخر باید بگویم از نظر بنده امکانات کلاس آنلاین از کلاس حضوری بیشتر میباشد. در کلاس آنلاین به صورت زنده همانند کلاس حضوری تمرین شما تصحیح میشود و میتوانید فیلم تصحیح خط را مشاهده میکند و هر سوالی که هنرجو داشته باشد میتواند بپرسد و … . در هنگام تصحیح از کلاس فیلمبرداری میشود و بعد از کلاس برای هنرجو ارسال میشود. بعد از تصحیح، هنرجو باید رفع اشکال کند و تمرین دوباره خود را برای استاد ارسال کند. در کلاس های حضوری قبل از تشکیل کلاس برای هنرجو فیلم آموزشی ارسال نمیشود و در هنگام تصحیح خط نیز هیچ فیلمی گرفته نمیشود در صورتی که در کلاس آنلاین این کار انجام میشود و مزایای بسیار زیادی که کلاس آنلاین دارد. در زیر میتوانید نمونه نصحیح خط آنلاین را مشاهده کنید.

آفلاین

هنرجویانی که نمیتوانند به صورت آنلاین در کلاس شرکت کنند بعد از ارسال تمرین از روی پرینت تمرین هنرجو فیلم تهیه میشود و برای هنرجو ارسال میشود و هنرجو میتواند مشاهده کند و بعد از مشاهده فیلم هر سوالی که داشته باشند میتوانند بپرسند و بعد از آن رفع اشکال را ارسال کنند. در زیر میتوانید نمونه فیلم تصحیح خط را مشاهده کنید.

بعد از شرکت در این دوره مدرک هم میدهید؟

بله بعد از شرکت در این دوره هنرجو معرفی به انجمن خوشنویسیان ایران میشود و بعد از قبولی در امتحان برای هنرجو مدرک خوشنویسی ارسال میشود.

کلاسها هر چند روز برگزار میشود؟

با توجه به وقت و زمان هنرجو کلاسها برگزار میشود. اگر هنرجو فرصت تمرین کمی داشته باشد فاصله ی بین تعداد جلسات بیشتر میشود.

 

اگر باز هم سوالی داشتید میتوانید از طریق راه های زیر با بنده در ارتباط باشید.

شماره تماس : ۰۹۲۲۶۰۹۹۱۵۲

شماره بنده در شبکه های اجتماعی : ۰۹۲۲۶۰۹۹۱۵۲

ایمیل : javadhadinezhad@gmail.com

ارتباط سریع در تلگرام کلیک کنید